מהו משך החופשה האידיאלי באיסלנד?

חודש זה יותר מדי זמן באיסלנד? שבוע זה פחות מדי זמן? אז התשובה, בעינינו, היא שאף פעם לא יהיה לכם מספיק זמן באיסלנד, תמיד אפשר לראות ולחוות עוד.

אחת השאלות ששואלים אותנו הכי הרבה פעמים היא שאלת הזמן: חודש זה יותר מדי זמן בשביל טיול באיסלנד? שבוע זה פחות מדי זמן? אז התשובה, בעינינו, היא שאף פעם לא יהיה לכם מספיק זמן באיסלנד, תמיד אפשר לראות ולחוות עוד. אבל אם תרצו להספיק את המיטב של איסלנד ובהנחה שיש לכם מחויבויות שאתם צריכים לחזור אליהן, חופשה של 10-12 ימים היא משך זמן אידיאלי. 

10-12 ימים הם מספיק זמן בשביל הטיול הקלאסי, שבו תוכלו להקיף את האי דרך כביש הטבעת ב-8 ימים – פרק זמן שיאפשר לכם גם לנוח, להכיר את המקומות שהגעתם אליהם ולא להיות בלחץ של לגמוע מרחקים אדירים מדי יום.

אחרי שתחזרו לאזור רייקיאוויק, תוכלו לעשות את מעגל הזהב המפורסם (מפלי גולפוס, הקרע בין היבשות וגייזיר), לחוות גם קצת את רייקיאוויק ושיא השיאים – לבקר בהר הגעש המתפרץ. עם זאת, אם אתם מתכננים לעשות טרקים של מספר ימים כמו Landmannalaugar – יתכן שתרצו לפרוס את הטיול לקצת יותר מ-12 ימים. 

יש כמובן משתנים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בבחירה של אורך הטיול. קחו בחשבון את המגבלות שלכם: אם אתם מתכננים טיול באיסלנד עם ילדים שלא אוהבים נסיעות ארוכות – כדאי לחתוך את הטיול למקטעים קטנים יותר של נסיעה. אם אתם מוגבלים בתקציב: תסתפקו בשבוע או פחות ותעשו רק טיולי יום מרייקיאוויק, אם אתם נוסעים בעיקר כדי לראות את הר הגעש, אז כנראה שכמה ימים יספיקו לשם כך (רק קחו בחשבון שלא בכל יום אפשר להגיע להר הגעש בגלל כיווני הרוחות ומצב הגזים באזור). 

כך או כך, בכל פרק זמן שתבחרו להיות כאן באיסלנד, אנחנו בטוחים שתיהנו!

אולי יעניין אותך:

איסלנד
צוות TourIceland

מעגל הזהב באיסלנד

מעגל הזהב (יש שקוראים לו משולש הזהב), הוא מסלול יום שאפשר ומומלץ לעשות במסגרת טיול לאיסלנד. המסלול הזה כולל את הקרע בין היבשות, הגייזרים ומפלי

קרא עוד »

ברוך שובך!