7 ימי טיול באיסלנד

  • order-history תקציר טיול כללי
  • מפת הטיול
  • תמונות
  • מה תקבלו

בשבוע טיול באיסלנד תוכלו לאסוף חוויות, תמונות, רגעים ונופים שילוו אתכם לכל החיים. מסלול הטיול שלכם יכלול את נקודות השיא של האי: תטיילו במעגל הזהב, אחד המסלולים המפורסמים והנפלאים של איסלנד – שבו יש את הקרע בין יבשת אירופה ליבשת אמריקה, הגייזר האיסלנדי הנודע ומפלי הזהב.

תבקרו בהר הגעש המפורסם שהתפרץ קרוב לבירת איסלנד ותטבלו במי הטורקיז החמימים של הלגונה הכחולה, אחד מאתרי הספא הטובים בעולם. תטיילו בחוף הלבה השחור, בחוף היהלומים ובמפלים היפים ביותר באיסלנד. תחקרו במו רגליכם את קרחוניה של איסלנד, ותבקרו בלגונת הקרחונים: אגום מלא בקרחוני טורקיז שנשטפים אל החוף. 

 

תתצפתו על פאפינים – תוכי הים המפורסמים של איסלנד באזורי הקינון שלהם, על לוויתנים במרחב המחיה הטבעי שלהם ותבקרו בשמורת הטבע היפהיפיה של איסלנד, שבסופה יש תצפית על הקרחון הגדול באירופה. 

בתכנית תקבלו מסלולי טיול מלאים ומפורטים עם מיקומים מדויקים בגוגל מפות ובהם פניני הטבע הסודיות של המקומיים, המלונות המומלצים, החוויות המקומיות, הברים השווים, המסעדות, נהלי הקורונה המעודכנים וכל הפרטים שיהפכו את החוויה שלכם באיסלנד לבלתי נשכחת. 

במסגרת החבילה תקבלו לינק במייל ובו קישור לקבוצת ווטסאפ לעדכונים שוטפים על מזג האוויר, סטטוס הר הגעש, הופעות, אירועים ופסטיבלים במהלך השהות שלכם באי.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

ברוך שובך!