החוויה האישית

טיול עצמאי באיסלנד יכול להיות מאתגר ויש מי ששמחים לקבל ליווי צמוד למסע שלהם באי הגעשי. אם אתם זקוקים לזמינות המלאה שלנו לפני ובמהלך הטיול שלכם באיסלנד, מלאו את טופס אפיון הטיול וצאו יחד איתנו לחוויה האישית שלכם באיסלנד!

כשנרקום יחד את טיול החלומות שלכם באיסלנד, נתכנן טיול מותאם אישית שמתחשב בכל המגבלות והחלומות שלכם. בין אם אתם מגיעים לטיול משפחתי, לירח דבש, לטיול הרפתקאות, לטיול שני באיסלנד, לטיול צלמים או כל טיול אחר. ספרו לנו מתי אתם אוהבים לקום בבוקר ואם אתם מעדיפים מעיין בטבע או בספא – ואנחנו נכין לכם את הטיול הכי מתאים עבורכם. 

כשהגענו לראשונה לאיסלנד לפני למעלה מעשור, לא היה לנו מושג מהו סדר הגודל של ההרפתקה שעומדת בפנינו: לא ידענו שיש כל כך הרבה מסלולי טיול אפשריים באיסלנד, בין טרקים פראיים למסלולים רגועים ופסטורליים, שב-12 שעות יכולות להופיע כל עונות השנה, שתמצאו כאן מצד אחד את הקרחון הגדול ביותר בכל אירופה ומצד שני, כל כמה שנים מתפרץ כאן הר געש. 

מאז, חקרנו ולמדנו, נסענו בנופים אינסופיים, וחששנו שאולי לא נמצא לעולם תחנת דלק, או מכולת. טבלנו במעיינות חמים של 39 מעלות כשבחוץ הכל מושלג. פגשנו שועלים ארקטיים ואיילי צפון ושחררנו פאפינים לתוך האוקיינוס. ואנחנו שמחים על הזכות לחלוק את כל החוויות הללו – איתכם.

מה תקבלו?

order-history

הכנת תכנית אישית של טיול החלומות שלכם באיסלנד

זמינות ומענה טלפוני לשאלות וסיוע במהלך הטיול

הזמנת פעילויות ומלונות (במידת הצורך)

לו״ז מסודר ומותאם אישית

נקודות ציון מדויקות לכל המסלולים, המסעדות והמלונות המומלצים בכל אזור

המדריך להר הגעש המתפרץ

נהלי הקורונה בכניסה וביציאה מאיסלנד

קבוצת ווטסאפ לעדכונים על מזג האוויר, מצב הר הגעש, פסטיבלים ואירועים מומלצים

ברוך שובך!